Медикам у Селятині не вистачає тепла
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 10-02-2017, 19:34
Переглядів: 139
   Реалії зимової пори вносять свої корективи в роботу опалювальних систем у великих приміщеннях. Зокрема, з проблемою нестачі тепла зіткнулися працівники пункту екстреної медичної допомоги в Селятині, які працюють під одним дахом з освітянами та школярами. Опалюється приміщення одним котлом, але тепла вистачає лишень на загальноосвітню школу. Тому медики звернулися по допомогу до депутата районної ради Олександра Михайлюка, а він направив депутатське звернення до голови райдержадміністрації.    
   «Коли навулиці мінусова температура, в кабінетах центру екстреної медичної допомоги, яка працює цілодобово, температура тримається в межах 10-12 градусів вище нуля. Тому медичні працівники змушені постійно вмикати додаткові опалювальні прилади,а це значні витрати електроенергії», - розповідає головний лікар Путильського центру ПМСД Світлана Пилипко. Керівник первинної ланки надання медичної допомоги в районі зазначає, що наразі цю проблему можливо вирішити двома шляхами: або від’єднатися від опалювальної системи школи і встановити окремо котел для потреб пункту екстреної медичної допомоги в Селятині, або встановити резервний котел, який допоможе ефективно постачати тепло на все приміщення.    
   Уп’ятницю був запланований виїзд спеціальної групи у складі голови райдержадміністрації, представника районної ради, головного лікаря центру ПМСД та майстра зі встановлення опалення. Тому Світлана Петрівна сподівається на позитивне вирішення проблеми теплопостачання та прийняття економічно вигідного рішення.
Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет