Тут зустрічаються щасливі люди
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 19-02-2018, 11:24
Переглядів: 163

Роки-кілометри відлічує доля

На трасі життя, що у даль пролягла.

Зібралися знову в Розтоківській школі

Всі ті, кому храмом і домом була.

   Прозвучали знайомі акорди і велика радість ожила у святковій залі. Тут у дружньому колі зустрілися шкільні друзі. Як птахи до рідних домівок повертаються, подолавши далекі дороги, так колишні учні повертаються на берег свого дитинства - до рідної школи. Десь там, поза межами спогадів, вирує складне і незрозуміле доросле життя. А тут усе залишилося майже незмінним, простим і зрозумілим. Хоча...

   Змінився вигляд Розтоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Нове освітлення по особливому відбивається на сучасних стендах, де відображене життя школи, її випускників і патріотичний настрій. Директор Віра Степанівна Пасарюк по-материнськи подбала про це. А ще нас, батьків, дуже радує, що для трьох класів закуплені сучасні парти-трансформери, які відповідають всім санітарно-гігієнічним вимогам.

   Наші діти мають уже два комп'ютерні класи, нові принтери, проведений до початкової школи Інтернет. А нещодавно заклад добудували та перекрили. В цьому році планують завершити реконструкцію, облаштувати чотири нові кабінети. Окрім цього, надіслали листи у всі можливі структури щодо виділення коштів на ремонт фасаду школи, встановлення централізованого опалення та облаштування внутрішньої вбиральні у початкових класах. Плани чималі, але завдяки цілеспрямованості та ініціативності Віри Степанівни ми віримо, що це стане реальністю. Вона живе школою, відколи в ній працює. Піклується про кожного учня, вчителя, технічного працівника. Вона - людина слова і діла.

   Вечір зустрічі з випускниками – гарна традиція, яку Віра Степанівна відродила у селі. Бо пам'ять, як найдорожчий скарб, береже чарівну теплу мить, коли єднаються серця, коли вік і посада втрачають свою вагу та значення. Час не стоїть на місті, але не стирається з пам'яті чарівна мелодія дитинства, яка є ключем до воріт дивовижної країни, в якій всі були щасливі. Країна ця дивна живе у снах, спогадах...

   Пісні, танці, виразне читання у виконанні вчителів та учнів захоплюють глядачів - велику родину, для якої школа - рідна мати, що ростила, навчала, виряджала на незвідані шляхи-дороги, а потім завжди чекає, щоб порадіти успіхам чи поспівчувати своїм випускникам. Сьогодні Розтоківська школа світиться щастям, бо на її поріг повернулися її діти зі словами подяки дирекції та творчому педагогічному колективу.

   Хай вічно світяться далеким вогником дитинства стіни школи! І ніякі недоброзичливці хай не заплямують її історію, її імідж, її справжніх патріотів.

Жителі села Розтоки.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет