З днем народження, школо!
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 19-02-2018, 11:25
Переглядів: 132

   Рідна школо! Ти стоїш серед буйного цвіту дерев. Зустрічаєш ласкаво й привітно дітвору. Хвилюєшся за своїх вихованців і радієш разом із ними. А учні із вдячністю споглядають на тебе і ще більше радіють у твій день народження. Цього року тобі виповнюється 58: немало й небагато. Але скільки свідомих і мудрих людей вийшли у світ із твоїх обіймів!

     Минуло не так багато часу, як я покинув рідні стіни Селятинського ЗЗСО-інтернату І-ІІІ ступенів. Я  вдячний  рідним вчителям за те, що вони посіяли у наших душах любов до людини і праці, закоханість у рідний край і безмежну творчість. Любі вчителі! Ви є зразком високого покликання людини, служіння громадським інтересам, тому на вас рівнятимемось усе життя.

   Наш класний керівник Світлана Євгенівна Галиця була наставником і мудрецем, який вміло направляв нас, недосвідчених пташенят, на правильний життєвий шлях. Завдяки Вам, Світлано Євгенівно, наші очі відкрилися і ми готові зробити свій перший політ у доросле життя. Пробачте нас за те, що ми не завжди прислухалися до Ваших порад і робили усе по-своєму. Через наш непослух Ви хвилювалися, а ми того не розуміли. Ми назавжди запам'ятаємо уроки життя, які Ви нам піднесли. А Ваші поради допомагатимуть нам протягом усього життя.

   Пишаюся тим, що я випускник цієї школи і продовжую справу своїх вчителів. А нинішнім учням бажаю йти тільки вперед, прислухатися до мудрих порад педагогів і не хвилювати їхні щирі й відкриті серця.

Юрій ЧУЧКО,

випускник 2013 року КЗ «Селятинський ЗЗСО-інтернат І-ІІІ ступенів».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет