Конкурс народного танцю фінішує за тиждень
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 27-02-2018, 13:55
Переглядів: 88

   Нещодавно в Путильському районному центрі дитячої та юнацької творчості провели перший день районного етапу обласного фестивалю-конкурсу народного танцю. Метою його проведення є пропаганда і збереження кращих народних традицій та народних надбань шляхом підтримки талановитих хореографічних колективів та їхньої взаємодії з фольклорними джерелами.

   Фестиваль проводить раз на два роки. Цьогоріч його учасниками стали колективи з трьох загальноосвітніх закладів району: хореографічний колектив «Едельвейс» Підзахаричівського НВК «Перлина Гуцульщини» (керівник М.М. Семенюк), хореографічний колектив «Горяни» Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник І.Ю. Несторяк), хореографічний колектив «Веселка» Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Г.В. Дроняк) та дует у складі Євгенії Терен і Володимира Досієвича з Путильської гімназії.

   Конкурс проводили у трьох вікових категоріях: молодша (9-11 років) –24 учасники, середня (12-15 років) – 24 учасники, старша (16-18 років) – 30 учасників, які представили номери у фольклорній та народно-сценічній формі.

   У зв’язку із тим, що деякі загальноосвітні заклади району закрили на карантин, другий день фестивалю-конкурсу відтермінували на наступний тиждень. Щойно танцювальні здібності продемонструють всі хореографічні колективи, члени журі оголосять свій вердикт.

Кор. «Карпат».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет