Світла пам'ять Героям Небесної Сотні
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 27-02-2018, 13:59
Переглядів: 39

   20 лютого на центральній площі селища зібралися трудові колективи установ, підприємств й організацій, щоб вшанувати світлу пам'ять Героїв Небесної Сотні. Цього дня чотири року тому в Києві прощалися з людьми, чиї життя обірвалися передчасно. З людьми, які хотіли кращого майбутнього для своєї держави і які не побоялися висловити недовіру тодішній владі.

   Щовечора тисячі українців прикипали поглядом до екранів телевізора і не могли повірити, що на Майдані лунають вибухи і постріли. Невже у 21-му столітті, коли позаду світові війни і смерті наших дідів-прадідів, силові підрозділи за чиїмсь наказом можуть убивати мирних людей?!

   Сльози болю і розпачу, обурення, ненависть і ще міцніша любов до Батьківщини котилися сумною пеленою над українською столицею. Батьки ридали над загиблими дітьми, чоловіки й жінки намагалися врятувати одні одних від снайперської кулі, а ранені благали про допомогу. Ці моторошні картини навіки закарбуються у пам’яті нескореного українського народу.

    Вже далеко за сотню перейшла кількість загиблих героїв, які продовжують стримувати агресора на сході країни. І мало хто нині називає це жахіття антитерористичною операцією. Бо то – війна, котра увірвалася непроханою на нашу рідну землю. Скільки загублено молодих життів, скільки скалічено душ і тіл, а вона все не припиняється.

   І знову посилюються неспокій і напруга, знову зростає народне невдоволення і гнів, знову немає спокою людям, які хочуть жити без війни. Та всі ті смерті і поранені долі не можуть бути марними. Ми твердо віримо, що така довгождана перемога ось-ось змахне своїм білим крилом над сходом України, і від півночі до півдня, від заходу до сходу посіє між людьми любов і мир. А тепер мовчки запалимо свічу і згадаємо у скорботі імена тих, хто вже ніколи не повернеться додому.

Марина ЮРЧЕНКО.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет