Чому доводиться повертати частину пенсії?
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-03-2018, 10:51
Переглядів: 39

   Іноді з певних причин пенсіонеру доводиться повертати державі кошти, що були виплачені як нарахування до пенсії. Чому так трапляється, коментує начальник Путильського відділу обслуговування громадян Іван КАПТАРЬ:

- При призначенні  та перерахунку пенсій, всіх без виключення осіб попереджають, що при зміні місця проживання, виїзді за кордон на постійне місце проживання, у випадку працевлаштування, реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності та виникнення інших обставин, що спричиняють зміну розміру пенсії або припинення її виплати, вона зобов’язана невідкладно повідомити орган Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку.

  Крім того, для попередження переплат пенсій фахівці пенсійної служби постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району. З метою виявлення переплат щомісяця звіряють дані персоніфікованого обліку про застрахованих (працюючих) осіб із даними бази одержувачів пенсій. При цьому щоразу виявляється значна кількість працюючих пенсіонерів, яким безпідставно виплачували пенсію, надбавки, підвищення до пенсії або нараховували індексацію до пенсії у зв’язку з неповідомленням про працевлаштування.

   Отже, шановні пенсіонери! Просимо відповідально ставитися до свого обов’язку щодо повідомлення  працівників Путильського відділу обслуговування громадян про працевлаштування (в тому числі заняття підприємницькою діяльністю), зміну місця проживання та інші обставини, що можуть вплинути на розмір пенсії, аби уникнути повернення отриманих  коштів.

Вл. інформ. 


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет