У її світі панує гармонія
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 12-03-2018, 11:52
Переглядів: 42

Кожна жінка повинна знайти час для роботи, родини і радості життя. Тільки в гармонії, взаємодії, взаєморозумінні вони становлять те цілісне поняття, яке називаємо щасливою людською долею.

   Вимоглива і справедлива, тактовна і душевна, врівноважена і порядна. Всі ці риси - невід'ємні складові педагогічного почерку вчителя початкових класів Яблуницького ЗЗСО І-ІІ ступенів Ганни Іванівни ФЕДОРЧАК. Вона вміє у гармонії з навколишнім світом знаходити порозуміння з усіма: учнем, колегою, батьками, родиною. Її улюблений вислів: "горіти, а не тліти".  Вона - з тих пристрасних натур, відкритих душею, активних, які легко вступають у контакт, швидко розкриваються у глибокій людській сутності.

   Ганна Іванівна розуміє дітей, залучає кожного учня до щоденної розумової праці, виховує пізнавальну самостійність, зміцнює в дітях почуття гідності, впевненість у власних силах і здібностях. Завжди перебуває  у пошуках нового й оригінального. Її уроки цікаві і нестандартні. Ось як про педагога каже учениця М. Косован: "Наша вчителька розумна, добра, лагідна. Вона нас любить, як мама".

   Ганну Іванівну люблять діти, поважають колеги, батьки та й сама вона щиро й самовіддано любить все, що подарувала їй доля. В цьому навчальному році Ганна Іванівна проходить черговий тур атестації, і ми впевнені, що її працю оцінять гідно.

   Тож, шановна Ганно Іванівно! Нехай життєві стежини ведуть Вас до успіху, а кожен день дарує вогник оптимізму і натхнення.

Світлана ДОВГАНЮК,

голова профкомітету

Яблуницького ЗЗСО І-ІІ ступенів.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет