Як розміщують рекламу на білбордах у Путилі?
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-04-2018, 11:29
Переглядів: 39

  На рекламних щитах, що знаходяться у центрі та на околицях Путили, розміщують інформацію рекламного характеру, а також привітання. Деякі плакати не змінюють тривалий час. Цікаво, чи приносить це селищу якийсь дохід і який порядок розміщення та зміни таких зображень? - цікавиться житель Путили, постійний читач «Карпат».

  На запитання відповідає Путильский селищний голова Іван Повідаш:

- У Путилі є не так багато рекламних щитів – три у центрі та два на околицях (біля магазину «Норма» і на повороті до Свиненького). Маємо кілька постійних рекламодавців, які орендують рекламну площу на цілий рік і самі змінюють зображення за потреби. Це, як правило, приватні підприємства. Деякі замовники оплачують за розміщення реклами на один-два місяці, а після закінчення терміну договору ми знімаємо рекламу та наклеюємо нову. Щоб розмістити інформацію на білборді, потрібно звернутися із заявою до селищної ради. Такі звернення задовольняємо згідно з чергою.

   Орендна плата за тимчасове користування місцями розташування рекламного засобу затверджена положенням селищної ради. У місяць за користування рекламною площею сплачують: до 2 м – 50 грн, до 4 м – 75 грн, до 6 м – 100 грн, до 8 м – 120 грн, до 12 м – 150 грн, до 15 м – 200 грн.

Підготувала Любов МАРШАВКА.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет