Дослідження наших звичаїв гідно оцінили у столиці
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 13-04-2018, 11:20
Переглядів: 62

   Учениця 6 (10) класу Путильської гімназії Єлизавета Поляк (на фото - друга справа) представила наукове дослідження «Звичаї та обряди гуцулів Путильщини, пов’язані із народженням дитини» в Києві на Міжнародному конкурсі з українознавства, що проходив з 29 по 31 березня, та зуміла вибороти ІІІ місце. Юна путильчанка викликала в аудиторії щире зацікавлення своєю доповіддю. Новаторський зміст і актуальність дослідження, успішний захист та вдалі відповіді на письмові завдання з українознавства привели Єлизавету до такого успіху.

   «Досліджуючи звичаї предків, я збагнула, що вони й досі живуть у побуті та обрядах горян. А, значить, ми, гуцули, вміємо зберігати і примножувати найкращі здобутки наших пращурів. Таке шанобливе ставлення до своєї культури робить нас ще міцнішими духом. Звичайно, я радію успіху на конкурсі, але ще більшим здобутком для мене є той безцінний досвід, який я почерпнула із багатовікової мудрості предків», – так відгукується про свою перемогу Єлизавета.

   А взагалі пізнання своєї Батьківщини, її історії, звичаїв та традицій, що не мають і не можуть мати аналогів ніде у світі – це обов’язок кожного свідомого українця. Так вважають учні та педагоги Путильської гімназії. Тож значна увага у закладі приділяється вивченню та примноженню української культури, а в її складі – нашої самобутньої гуцульської автентичності.

   Тому нині Єлизавета Поляк та керівник роботи Лариса Василівна Євдощук щиро вдячні заступнику директора з науково-методичної роботи Ганні Ярославівні Колежук за вклад у цей здобуток, натхнення, ідею та допомогу.

Вл. інформ.
Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет