День Перемоги – він від нас вже вдалині?
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 14-05-2018, 10:45
Переглядів: 110

  Дві знаменні дати – день пам’яті та примирення і День Перемоги днями відзначали на знак спогадів про події Другої світової війни. Відповідні урочистості відбулися і в Путилі. Зокрема, 8 травня біля пам’ятника загиблим солдатам провели мітинг-реквієм. Учасниками та глядачами цього заходу були представники районної влади та члени трудових колективів.  А 9 травня відбувся святковий концерт. Звучали хвилюючі слова віршів та пісень про подвиги солдатів, героїзм і прагнення до перемоги. І хоча події 73-літньої давнини – у минулому, про них не варто забувати.

   На жаль, цього року організатори чомусь не вважали за потрібне залучити до пам’ятних заходів школярів, як це було раніше. Також на урочистостях я не побачила дітей війни і учасників АТО, людей із пам’ятними медалями.

   9 травня за традицією до будинку культури підходили свідомі путильчани та дехто швидко повертався назад додому, не зрозумівши формат свята.  Звичних промов про історію, перелічення імен героїв, нагород і символічних залпів не було. На лавочках далеко від умовної сцени сиділи глядачі, серед яких не помітно було представників районної влади. Підтримували виконавців, які виступали перед будинком культури, їхні родичі, наставники і небайдужі путильчани. Замислююся над таким …прогресом путильської історії.

  Щоправда, концерт був гарний завдяки учням та викладачам музичної школи, працівникам будинку культури та юним аматорам народного мистецтва.

  Варто зауважити, що на всеукраїнському рівні День Перемоги не знівелювали і 9 травня провели солідні урочисті заходи за участю Президента України та урядовців.

   Кажуть, хто не знає минулого, той не має майбутнього. У цих словах є глибокий смисл.

  Любов МАРШАВКА.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет