ІСТОРІЯ МИНУЛОГО ТА СЬОГОДЕННЯ З’явився черговий номер журналу «Буковинська Гуцульщина»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 1-06-2018, 09:55
Переглядів: 57

Нещодавно відбулася презентація другого номеру журналу, над яким працює районне товариство «Гуцульщина». Для того, щоб проаналізувати зміст, висловити враження та обмінятися думками, зібралися найактивніші члени товариства. Голова товариства та редактор журналу Михайло Григоряк разом із присутніми обговорювали подальші творчі плани. Всі думки і пропозиції зводилися до одного: видання має виходити у світ, а розповідати є про кого і про що. Приємно, що у кожного були нові ідеї, теми та побажання. Схвально зустріли присутні започатковану рубрику «Гуцульська кухня».

   Гуцульський вісник поповнили новими статтями про людей. Більшість із них – присвячені ювілейним датам, які цього року будуть святкувати герої публікацій. Серед них не тільки науковці, відомі за межами України, а й звичайні трудівники на місцях – освітяни, медики. Продовжується рубрика, присвячена карпатським музичним інструментам та найкращим музикантам. У цьому номері – це віртуози-цимбалісти.

   Незмінним залишається напрямок – різнопланово висвітлювати сьогодення району. Адже здобутками у нас можуть похвалитися не тільки служителі мистецтву, а й ті, хто очолює найважливішу та перспективну галузь у районі – лісові господарства. Історія попередників та досягнення нинішніх керівників, перспективи і думки вголос – все це відображено у кількох статтях журналу.

   Відрадно, що після виходу першого номеру, люди самі почали пропонувати свої дописи до журналу. І це справді варті уваги історії про долі непересічних особистостей зі щирим серцем і сильною вдачею. Так у журналі з’явилися статті «Дивосвіт на полотні, що створений однією рукою» та «Засіяла щедро людські душі добром і відійшла…».

   Цього дня відбулася, можна сказати, подвійна презентація. Адже відомий вижницький поет і письменник, уродженець села Розтоки Михайло Софійчук представив на Путильщині свою нову книгу «На буревіях долі», яка вийшла друком місяць тому.  Це автобіографічна розповідь у віршованій формі, яка містить багато історичних фактів, автор згадує чимало людей різних поколінь. Пан Михайло завжди активно підтримує журнал «Буковинська Гуцульщина», пропонує цікаві ідеї, а в цьому номері навіть презентував нещодавно написану бувальщину.

   Цього року районне товариство «Гуцульщина» відзначатиме поважну дату. 13 серпня виповниться 25-річчя з дня його заснування. Тому саме до цієї дати планується вихід наступного номеру журналу. Сподіваємось, він буде таким же інформаційно насиченим та знайде шанувальників серед горян.

   Кор. «Карпат». 


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет