Лунає світом й квітне «Черемшина» Вокальний колектив «Рута» отримав гран-прі
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 1-06-2018, 09:57
Переглядів: 60

   Весна - це прекрасна і чарівна пора року, коли оживає природа, білим квітом немов піняться сади і, ніби наречена у білому вбранні, вабить душу білий цвіт черемхи. Саме у травневу, весняну пору самодіяльний композитор із міста Вашківці Михайлюк Василь поклав на музику віршовані рядки нині славнозвісної пісні «Черемшина». Співавтором цього чудового пісенного твору є поет-пісняр, товариш композитора, вашківчанин Микола Юрійчук.

   2 травня 2003 року закінчився земний шлях Василя Пилиповича - людини творчо обдарованої, безмежно закоханої у музику, великого життєлюба. За життя композитор написав біля двох сотень пісень, що стали безцінним внеском у пісенну скарбницю Буковини.

   На честь світлої пам'яті, шани і поваги до митця з травня 2014 року у місті Вашківці щорічно проводять пісенний фестиваль-конкурс «Квітне черемшина». У цьогорічному мистецькому дійстві, яке відбулося 12 травня, взяв участь самодіяльний вокальний колектив «Рута» Киселицького сільського будинку культури. Колектив виступав у категорії «Від 30 років і старші» та виконав українською мовою дві пісні: «Рута» на слова Володимира Григорака, музику Василя Михайлюка та «У вінок Федьковичу» на слова Михайла Ткача, музику Андрія Кушніренка. 

   Серед 40 учасників фестивалю одноголосним рішенням журі, очолюваного народного артисткою України Лесею Горовою, колективу «Рута» присудили гран-прі та вручили диплом і відзнаку із зображенням незабутнього автора музики «Черемшина», заслуженого працівника культури України Михайлюка Василя.

   Колективу «Рута» у липні цього року виповниться лише рік від часу його створення. Але завдяки наполегливості, професійності, умінню і старанню керівника Світлани Бабій, талановитих учасників Олени Вакарчук, Олени Грималюк, Світлани Кондряк, Надії Чигирин та інших прийшов такий успіх на культурній ниві як для села Киселиці, так і Путильщини в цілому.

   Позитивного результату досягають тільки у постійній і системній роботі. Тому колектив «Рута» продовжує працювати над поповненням творчого репертуару, удосконаленням виконавської майстерності, наповнювати змістовною українською піснею душі і серця жителів села та району.

   За організацію участі у фестивалі-конкурсі «Квітне черемшина» у місті Вашківці учасники вокального колективу «Рута» висловлюють щиру вдячність першому заступнику голови Путильської райдержадміністрації М. І. Ямницькому, директорам ДП «Путильський лісгосп» П. П. Фрею, СЛАП «Карпатський держспецлісгосп» В. Т. Бураку, приватному підприємцю села Киселиці К. І. Боцвину, директору Киселицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Н. І. Романчук. Здоров'я, щастя і благополуччя, шановні панове, у ваших родинах, очолюваних трудових колективах за посильний внесок у підтримку та розвиток культури району.

Іван ГОЛОВАЧ,

учасник колективу «Рута».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет