Останній дзвоник закружляв у вальсі
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 1-06-2018, 10:22
Переглядів: 62

Минулої п’ятниці в український школах пролунав останній дзвоник. З нового навчального року його почують вперше у житті першокласники, для когось він лунатиме ще кілька років, а для цьогорічних випускників він, справді, дзвенів востаннє.

   Раз-у-раз накочувалися сльози на очі семикласників Путильської гімназії. Вони востаннє закружляли у повільному вальсі зі своїми однокласниками та педагогами. Бо згодом вже інша мелодія понесе їх течією бурхливого дорослого життя, і, хтозна, як часто вони зможуть навідуватися в гості.

   Позаду – уроки, контрольні роботи, матури, а разом із ними – безтурботне дитинство. Як же швидко промайнули роки. Ніби вчора батьки привели своїх доньок і синів у перший клас, а сьогодні ледь впізнають у дорослих дітях тих маленьких допитливих пташенят. І радісно, і сумно водночас. Але раптом усі довкола стихають, і за мить на подвір’ї у ритмах сучасного танцю кружляють випускники. Найбільше милуються ними батьки і вчителі. Адже спільними зусиллями змогли виростити і виховати прекрасних дітей, які незабаром радуватимуть дорослих новими здобутками. Музика стихає, і семикласники зникають у натовпі, але ненадовго.

   Над дівчачими бантиками і модними хлопчачими стрижками здійснялися яскравою веселкою вишиті рушники. Так, за традицією, стрічають випускників на святі. І перш, ніж зайняти свої почесні місця, діти дякують вчителям за тепло серця та успіхи в навчанні. А назбиралося їх чимало. Це засвідчили десятки грамот та подяк різних рівнів, отримані з рук директора гімназії Світлани Михайлівни Дячук. А за особливі досягнення у навчанні найстараннішим учням вручили навіть грошові винагороди.

   Вітали випускників заступник голови РДА Михайло Іванович Ямницький та молодші шкільні товариші, яким торувати шлях до випускного балу ще не один рік. Вони бажали семикласникам обрати омріяний вуз, успішно здобути відповідну спеціальність і не забувати про батьків та свою малу батьківщину.

   А випускникам було тяжко підібрати вдалі слова, щоб подякувати за все пережите і набуте протягом шкільного життя. Вони не стримували сліз, емоцій, обіймали вчителів, наставників і батьків. Щоб зрозуміти наскільки вони сумуватимуть за гімназією, слова були не потрібні. Дзвінкою луною озвався над сонними горами шкільний дзвоник. Випускники гордо пройшлися гімназійним подвір’ям, тримаючись за руки. Вони колись зустрінуться знову, але такої щемливої миті вже не буде.

Марина ЮРЧЕНКО.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет