У Яблуницькому лісництві вирощують живці дерев різних порід
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-06-2018, 09:57
Переглядів: 70


   Цієї весни в ДП «Путильський лісгосп» висіяли лісових розсадників на площі 0,41 га. Також при кожному лісництві провели значну роботу на декоративних розсадниках. Найбільшу увагу вирощуванню декоративного матеріалу приділяють у Яблуницькому лісництві, де щовесни сіють ялини, ялиці, а також модрину європейську, псевдотсугу Мензиса. Попри основне завдання охорони і захисту, відновлення лісів лісничий Яблуницького лісництва Руслан Миколайович Мицканюк найбільше піклується про лісові розсадники, дендропарк і теплиці.

   У дендропарку налічується більше 50 деревно-чагарникових порід, вирощених із власно заготовленого насіння. Також у лісництві облаштовані 10 міні-теплиць, де вирощують живці (пагони дерева-куща, висаджені у піщану суміш) різних деревно-чагарникових порід (туя західна, колоновидна, самшити, ялівці різних видів).

   У Яблуницькому лісництві вирощують з насіння й саджанці ялини колючої (блакитного кольору), яких налічується понад 7 тисяч. З них посадили 3,2 га плантацій новорічних ялинок. Лісничий Руслан Мицканюк працює над створенням штучного поливу крапельним методом, що збільшить приріст саджанців у 2 рази. Така робота проводиться з метою, щоб кожне лісництво, організація та підприємства району були забезпечені садивним декоративним матеріалом.

   Загалом робота лісівників підприємства спрямована на забезпечення стабільності гірського регіону. Адже вони дбають, щоб гори зеленіли вічно.

Дмитро МИХАЙЛЮК, 

начальник відділу лісового господарства ДП «Путильський лісгосп».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет