Вічна слава Тобі, ГЕРОЮ!
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 8-06-2018, 10:09
Переглядів: 45

Невимовним болем, який пронизує душу наскрізь, приголомшила жителів Путильщини звістка про загибель у бою, на Сході України, молодого жителя села Конятин ФЕРЛІЄВИЧА Віктора. Для нашої волонтерської організації ця звістка була ще жахливішою. Найстрашніше у житті – втрачати близьку людину. А він був для нас рідним хлопчиком , який міг подзвонити в будь-який час, чи просто поговорити, чи про щось порадитися, чи попросити про допомогу. І прикладали максимум зусиль, щоб допомогти йому і словом, і ділом. Ми вважали його членом нашої великої родини, яка створилася  в такий скрутний для всіх час.  Тому його  втрата навічно залишиться рубцем на серці кожного з нас.

       Вітя був доброю, чесною, відважною та цілеспрямованою Людиною. В народі таких називають – люди-світлячки. Він своєю усмішкою міг підняти настрій будь-кому і в будь-якій ситуації. Коли ми приїжджали до нього у зону бойових дій він світився від щастя, тішився, як мала дитина, що приїхали земляки і привезли смаколиків та все необхідне, що замовляли бійці. Ця його унікальна риса – знаходити позитив навіть у таких скрутних ситуаціях – захоплювала . Мабуть, немає людини, яка могла би сказати про нього щось погане. По віку – юнак, а по суті – справжній чоловік, який без вагань пішов захищати Батьківщину від ворога з перших днів війни. І так само відважно він віддав своє життя заради того, щоб ми з вами жили в мирі та спокої.

    Слів було сказано багато і буде ще сказано не менше… Але ніщо не згладить біль утрати для батьків, для родини, друзів, для всіх, хто знав і любив Вітю. Єдине, що ми всі можемо для нього зробити, –  прикласти максимум зусиль, щоб його жертва не була марною. Ми мусимо продовжувати боротьбу за вільну і багату Україну до повної перемоги . Ми не маємо права опускати руки та ставати пасивними! Яку країну ми побудуємо, в такій і будуть жити наші діти! Наш обов’язок – підтримати родину Віті та розділити їхню біль на всіх. Бо таку втрату пережити  надзвичайно тяжко! І ми повинні пам’ятати, що Вітя, як і тисячі загиблих Героїв, які поповнили лави Небесного Легіону – спостерігають за нами Зверху!

   Вічна та світла пам’ять тобі, Вікторе! Ти назавжди залишишся в наших серцях! Хай земля тобі буде пухом!

Волонтери Путильщини.

Оксана ЗАБРОДОЦЬКА

 

   Памяті Ферлієвича Віктора

І знову біль, і знову втрата
Розбила душу на шматки!
Прийшла біда у рідну хату,
Над головою крячуть злі круки.

Знов "плине кача по Тисині..."
Знов журавель у вирій линув,
Знов мати втратила дитину,
Герой за Батьківщину згинув!

І лине материнський плач у небо
Та кроплять землю батька сльози,
Кохана залишилася без тебе...
Без тебе прогримлять весняні грози.

Ти полетів у кращий світ,
Де мир панує і любов.
Там вічна радість і калини цвіт,
Нема там горя й панівних оков!

Ти спи спокійно, милий друже!
Земля тобі хай буде пухом!
Хоч плачуть очі, серце тужить,
Ти є благословенний Святим Духом!

Ти засіяв зорею в небосхилі
Із тими, що нас зверху захищають,
І пам’яті нестимуть в Вічність хвилі.
Герої України - не вмирають!


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет