У селищі відзначили День Конституції
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-07-2018, 10:46
Переглядів: 45

   27 червня, напередодні відзначення Дня Конституції, на центральній площі селища зібралися трудові колективи, щоб разом пригадати багату історію становлення української державності. Адже цього дня 22 роки тому після майже добової безперервної роботи українські парламентарі ухвалили документ, завдяки якому утвердились територіальна цілісність та суверенітет нашої держави. Саме з 1996 року Україна впевнено вийшла на світову арену як незалежна демократична держава.

   На жаль, сьогодні, ми продовжуємо боротьбу за свої загальнонаціональні та конституційні права. І жертва, яку віддаємо за мир, аж надто висока. Тому хвилиною мовчання вшановуємо наших безсмертних героїв перед початком будь-якого заходу. Війна не може тривати вічно, але пам'ять про загиблих на сході України житиме у серцях українців завжди.

   З нагоди свята до присутніх звернулися керуюча справами районної ради Руслана Скидан та заступник голови райдержадміністрації Михайло Ямницький, який вручив грамоти за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання своїх функціональних обов’язків та з нагоди Дня Конституції України окремим працівникам установ, підприємств та організацій. А гарного настрою присутнім додали вокальні номери вихованців районного будинку культури.

Марина ЮРЧЕНКО.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет