Перемога у фестивалі «На крилах надій»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-07-2018, 10:53
Переглядів: 70

        Щороку працівники культури району організовують участь творчих людей з обмеженими фізичними можливостями в обласному благодійному фестивалі «На крилах надій» з метою моральної підтримки людей з інвалідністю, створення належних умов для їх інтеграції в суспільство і широкого залучення до народної творчості. Переможці обласного фестивалю-конкурсу «На крилах надій», який відбувається влітку, мають можливість представляти своє мистецтво в м. Києві.

      21 червня в центральному парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка фестиваль проходив  вже в 11-й раз. Від району у ньому брали участь жіночий дует у складі Ольги Панас та Галини Чечул, а також троїсті музики будинку культури с. Дихтинець, які вже вкотре підтримують Юрія Паучека, соліста-інструменталіста з с. Самаково.

         Поки журі фестивалю визначалося з переможцями, троїста музика будинку культури с. Дихтинець, керівником якої є директор установи Микола Гавриленко, розважала публіку. Акапельним співом заворожили учасників  і Ольга Панас з Галиною Чечул.

         Переможцем обласного фестивалю-конкурсу став соліст-інструменталіст,  скрипаль Юрій Паучек. Він  нагороджений дипломом І ступеня та представлятиме Буковину у м. Києві, як, до речі, і минулого року. Незрячий скрипаль жодного разу не відмовився від участі в конкурсі, перепоною для нього не є навіть віддаленість села. Надзвичайно любить свій край, гуцулів, а гуцульська музика – це його життя. Найбільше бере участь у заходах, де чільне місце займає гуцульська мелодія, гуцульська співанка. Директор будинку культури с. Дихтинець Микола Гавриленко з музикантами взялися активно допомагати Юрію у підготовці до фестивалю і результат не забарився. Глядачі сприйняли Юрія Паучека надзвичайно тепло.  Виступ нашого земляка назвали найяскравішим музичним номером.

          Як завжди, щиро дякуємо за підтримку нашим постійним спонсорам - лісничому Усть-Путильського лісництва  ДП «Путильський лісгосп» Олексію Скрипчуку, директорам лісгоспів Петру Фрею та Василю Бураку.                                                                                                               

   Звертаємось до представників громадськості, щоб повідомляли про таких талановитих людей, які мають фізичні вади, але й мають мистецькі здібності: пишуть та читають вірші, співають, грають на музичних інструментах, вишивають, малюють тощо. Ми завжди раді підтримати нові таланти, показати їх у районі та на обласному благодійному фестивалі «На крилах надій», який щороку в цю пору проходить в Чернівцях.

  Сектор культури РДА.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет