Дотацію на худобу виплачуватимуть з обласного бюджету
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-07-2018, 10:57
Переглядів: 41

Її розмір не перевищує тисячу гривень за одну голову

   Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації від 25 квітня 2018 року за №375-р «Про затвердження Порядку та календарного плану використання коштів обласного бюджету, передбачених у 2018 році на виконання заходів з реалізації Комплексної програми підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2017-2022 роки» затверджено  порядок  використання коштів обласного бюджету, передбачених у 2018 році.

   Право на отримання фінансової підтримки мають господарі, які утримують трьох і більше корів, які обліковуються у господарській книзі станом на 1 січня звітного року.

   Також на дотацію можуть претендувати фізичні особи, в чиїх господарствах впродовж року з’явилася третя корова після отелу телиці. Телиця, у свою чергу, повинна перебувати в господарстві не менше одного року та обліковуватися у господарській книзі станом на 1 січня звітного року, в якому нараховується підтримка.

   Фінансову підтримку з обласного бюджету надають в межах фінансових можливостей, але вона не перевищує розміру однієї тисячі гривень за 1 голову.

   Фізичні особи, які претендують на отримання фінансової підтримки, подають у сектор агропромислового розвитку районної державної адміністрації, виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад такі документи:

заяву, згідно затвердженої форми;

довідку сільської, селищної ради про кількість корів, які утримувались суб’єктом господарювання станом на 1 січня звітного року (дані господарської книги);

копію ветеринарного паспорта на тварину;

довідку про відкритий рахунок в банку на отримання фінансової підтримки;

копію паспортних даних та ідентифікаційного коду фізичної особи;

письмове  зобов’язання фізичної особи про повернення коштів до обласного бюджету в місячний термін у разі встановлення контролюючими органами фактів неправомірного отримання фінансової підтримки.

   Документи приймають до 1 числа наступного місяця та до 1 грудня 2018 року. Документи, подані не в повному обсязі, не приймають, не реєструють і не повертають фізичній особі. Довідки за телефонами: 2-16-02, моб.: 067-802-51-47 (сектор агропромислового розвитку), 55-27-82, моб.: 050-919-01-58 (відділ тваринництва Департаменту агропромислового розвитку  обласної державної адміністрації).

Ганна ЦИГАНЮК,

завідувачка сектором агропромислового розвитку РДА. 


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет