Негода завдала клопотів Селятинській громаді
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-07-2018, 10:59
Переглядів: 44

   Сильна злива та поривчастий вітер минулого четверга наробили лиха в Селятинській ОТГ. Про це інформує голова громади Валерій Полянчук. Зокрема, потоки повиходили з русел і в Шепоті, і в Селятині, і в Плоскій, та поруйнували берегоукріплення, деякі ділянки дороги і людські угіддя. На яку суму локальна стихія завдала громаді збитків, наразі сказати важко, та й місцева влада не має повноважень для такої оцінки, однак Валерій Кузьмович вже подав відповідні акти на розгляд обласної комісії.

   У понеділок губернатор області Олександр Фищук заявив, що звертатиметься до резервного фонду, щоб спрямувати певну суму на ліквідацію наслідків буревію, але кошти також вишукуватимуть і в громаді за рахунок невеликого перевиконання місцевого бюджету за перше півріччя. Бо надія на те, що держава виділить гроші на ремонт комунальних доріг – невелика, а от відрізки державного (Вашківці-Вижниця-Путила-Руська) та обласного (дорога від Шепота до Нижнього Ялівця сполучає дві області) значення мали б узяти до уваги.

   Незабаром у Селятині планують також поремонтувати ті проблемні ділянки, які під час зливи постійно затоплює. Бо до цього часу це питання не вирішувалося роками. Наразі деякі матеріали для робіт уже придбали.

Марина ЮРЧЕНКО.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет