«Щоб почитати газети, не шкодую ні часу, ні коштів»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 6-07-2018, 11:01
Переглядів: 40

  Путильчанка Наталія Миколаївна ФЕДЮК передплатила на півріччя аж десять різних періодичних видань. Незважаючи на те, що загальна сума за періодику склала біля 850 гривень, активна читачка впевнено оформила передплату у листоноші. Розповідає, що читати газети дуже любить, і з кожної друкованої сторінки черпає якусь цікаву інформацію: «Перші у списку, звичайно, «Карпати». Це – наша місцева газета, приємно бачити на її сторінках знайомі обличчя і читати з першої й до останньої сторінки інформацію про життя району. А от газету «Життєві іторії» виписую для душі, тут чимало повчальних матеріалів. Подібна за змістом, але все ж інша газета «Сучасне життя». Тут є і рецепти страв, і розповіді. Газету «Бабушка» виписую задля корисної інформації про здоров’я, народну медицину. Із задоволенням читаю «Газету для жінок», де знаходжу добрі жіночі поради. Разом із чоловіком Миколою користуємося настановами, що знаходимо в газеті «Добрий господар». Читаємо й інші видання, адже у кожного – своя інформаційна цінність».

  У час новітніх інформаційних технологій Наталія Миколаївна з сім’єю надає перевагу друкованому слову. Хоч мають вдома комп’ютер із доступом до Інтернету, вважають, що почитати газети увечері в затишній домашній обстановці – це і відпочинок, і нові знання.

 

   PS. Передплата видань на друге півріччя цього року завершилася. Але не варто забувати, що передплата триває постійно, тож будь-коли можна подбати про те, щоб улюблені газети з’являлися у вашій поштовій скриньці вже з наступного місяця. У цьому люб’язно допоможуть листоноші і працівники поштових відділень.

Любов МАРШАВКА.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет