АВАРІЙНА НЕБЕЗПЕКА тимчасових мостів
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 2-11-2018, 10:57
Переглядів: 4

   Уже більше десяти років тимчасові мости у Розтоках витримують навантаження, яке не відповідає їхнім технічним можливостям. Адже водії практично не звертають увагу на знак, що забороняє їздити транспортом загальною масою більше 30 тон. Судячи з результатів експертної перевірки, яку провели нещодавно представники служби автомобільних доріг у Чернівецькій області та фірми, яка будувала мостове сполучення, справа вкрай катастрофічна. Значущі прогини та зношення скріплень, особливо на нижньому мості, у будь-який момент можуть стати причиною аварійних ситуацій. Попри встановлені раніше додаткові опори, мости продовжують руйнуватися.

   З цієї причини з 26 жовтня ввели суворе обмеження руху транспортних засобів загальною масою більше 10 тон на мостах, які встановлені між селами Петраші та Розтоки. Транспортним засобам з меншою масою дозволено рухатись зі швидкістю до 10 км/год, дотримуючись дистанції не менше 70 метрів. Голова районної державної адміністрації Микола САВЧУК каже, що нині голова служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігор Гах шукає сертифікованого виконавця, який зможе укріпити тимчасові конструкції. Однак це не означає, що обмеження рух великовагового транспорту будуть зняті, бо існують надто великі ризики.

   А тим часом управління економічного розвитку, інвестицій та підприємництва райдержадміністрації готує ряд звернень до служби автомобільних доріг у Чернівецькій області, Укравтодору, Міністерства інфраструктури, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням пришвидшити будівництво постійних мостів. Адже наближається зима і об’їзна дорога через Криворівню з перевалом Буковець також не надто безпечна.

   Нагадаємо, що останні роботи з будівництва постійних мостів проводилися у липні минулого року. Тодішній підрядник з виділених 30 мільйонів гривень освоїв 30%, а за результатами ведення робіт відкрита кримінальна справа. Після того інші будівельні фірми відмовлялися від ведення проекту, мотивуючи тим, що виділена сума у розмірі 101 мільйон гривень не відповідала реальним потребам. Нині суму збільшили до 150 мільйонів, а з початку 2019 року планують включити будівництво мостів в перелік об’єктів, які підлягатимуть фінансуванню, та зайнятися пошуками нового відповідального виконавця.

   Людмила ФЕДЮК.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет