Комунальна служба Конятинської ОТГ розвивається
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 7-02-2019, 10:54
Переглядів: 8

   У громадян готові збирати сортований непотріб і відправляти на вторинну переробку.
Як багато на районному рівні говорили про це протягом багатьох років і як приємно констатувати, що в Конятинській громаді в деяких аспектах благоустрою випередили навіть районний центр. Переповнені сміттєзвалища, обмаль земельних ділянок, погіршення екологічної ситуації спонукають до вирішення проблеми благоустрою, впроваджуючи сучасні методи.

   Приміром, у комунальній службі Конятинської громади працюють 5 місцевих жителів, які виконують чимало ремонтно-будівельних та інших господарських робіт на об’єктах громади. Поступово спектр їхніх обов’язків буде розширюватися.

   Адже в грудні минулого року придбали 130 контейнерів для сортування побутових відходів. Трикольорові ємності будуть нагадувати користувачам куди поставити скловідходи, поліетилен та пластик, картон і паперовий непотріб.

   Для сільської громади – це вдалий старт, а питання санітарії й благоустрою в числі перших для вирішення, вважає голова громади Олександр Комариця і продовжує:

   - Кошти з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на контейнери вдалося залучити завдяки тому, що вже маємо збудований ангар для сортування і зберігання сміття. А нещодавно придбали трактор МТЗ з додатковим обладнанням вартістю 860 тисяч гривень. Це незамінний помічник комунальників. Але є ще одна важлива передумова успіху, що залежить виключно від наших громадян. Люди повинні зрозуміти, що прибиранням мішків, викинутих нерадивими господарами біля дороги, проблему не вирішити. Потрібно пробудити свідомість кожного і дружно виконувати елементарні правила благоустрою. Не викидати сміття у непередбачених для цього місцях. Для співпраці з населенням будемо укладати договори. Згідно рішення сесії, щомісячна плата за обслуговування комунальниками домогосподарств становить 10 гривень, для підприємців та юридичних осіб – 50 гривень.

   Є ще одна цікавинка. Конятинська сільська рада ОТГ готова співфінансувати реалізацію міні-проектів з благоустрою, наприклад, облаштування дитячого майданчика, відпочинкової зони тощо. Автором проекту може виступати будь-який житель громади, який хоче зробити своє село привабливішим. Вперше у цьогорічному бюджеті на це передбачили 50 тис. грн. У сільській раді закликають всіх до активності та чекають оригінальних ідей.

Людмила БАСЮК.Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет