Необдуманий вчинок школяра – з негативними наслідками
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 7-02-2019, 13:28
Переглядів: 9

23 січня Дихтинецькою школою прокотилася тривожна звістка. У деяких школярів погіршувалося самопочуття: перчило в горлі та почали сльозитися очі. Дирекції довелося евакуювати дітей на вулицю. З Путили одразу приїхали відповідні служби. Поки відділ освіти та поліція визначали причину, медики доправили 17 дітей у Путильську ЦРЛ. Лікарі певний час за ними наглядали, на щастя, з дітьми все добре, каже голова райдержадміністрації Микола Савчук. Він наголошує, що батьки відповідальні за вчинки своїх дітей. І закликає, щоб цей випадок став повчальним уроком для інших сімей та не мав повторення в закладах освіти району.

   Як виявилося, таку ситуацію спровокував необережний вчинок дев’ятикласника, який знайшов газовий балончик марки Терен-4М, передбачений для самозахисту, і розпилив рідину в гардеробній школи. У закритому приміщенні дія цієї рідини негативно позначилася на самопочутті учнів, зазначає начальник Путильського відділу поліції Сергій Явніцкий і продовжує: -  У лікарні медики встановили отруєння речовиною сльозоточивої та дратівливої дії легкого ступеня, стан помірно порушений. На 11-ту годину 24 січня дітей виписали додому.

   Дрібне хуліганство неповнолітньої особи зафіксоване правоохоронцями. Складено протокол за частиною 3 статті 184  Кодексу України про адмінправопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей». Цей документ буде скерований до суду.  Поліцейські закликають батьків правильно виховувати дітей, формувати в них відчуття відповідальності за свої дії, знаходити час на різнопланові профілактичні бесіди.

Людмила БАСЮК.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет