Стартував конкурс на кращу годівничку та шпаківню
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 4-03-2019, 11:35
Переглядів: 154

 ДП «Путильський лісгосп» закликає до співпраці    Восени більшість птахів мігрує. Це полегшує виживання багатьом видам, хоча деякі птахи й гинуть під час перельоту.
Проте деякі птахи зимують вдома. Щоб вижити під час цього періоду, птахи повинні бути здоровими, запастися жиром і оновити оперення. Для того, аби допомогти птахам, лісівники лісгоспу щорічно виготовляють та вивішують у лісових масивах годівнички та штучні гнізда. Справжніми друзями пеернатих стали юні лісівники - члени шкільних лісництв.

   У лісгоспі з 20 лютого по 20 березня 2019 року проводиться конкурс «Збережемо птахів». Головним заходом конкурсу є виготовлення та розвішування годівниць для підгодівлі птахів у зимовий період та штучних гніздувань для приваблювання їх у лісових насадженнях. Адже громадськість має усвідомлювати роль та значення птахів у житті лісу. Учасники конкурсу – це учнівська молодь шкіл та шкільних лісництв, представники громадських організацій. До заповнених анкет обов’язково додаються годівнички і шпаківні, фотоматеріали,спостережні журнали, в яких розкривається робота із забезпечення птахів необхідною кількістю годівниць і шпаківень.

Для переможців адміністрація лісгоспу підготувала заохочувальні премії: за 1 місце – 300 грн; 2 місце – 200 грн; 3 місце – 100 грн.

   Тож із нетерпінням будемо чекати на ваші роботи, кращі з яких займуть достойні місця у лісових музеях лісгоспу.

   Пишіть на електронну адресу dpputlg@ukr.net або заносьте дослідження у паперовому вигляді у відділ лісового господарства. Результати конкурсу будуть оголошені до Міжнародного Дня птахів, який відзначають 1 квітня.

Дмитро МИХАЙЛЮК,

начальник відділу лісового та мисливського господарства.    
Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет