«Я ніколи не жалкував про свій вибір»
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 12-03-2019, 09:35
Переглядів: 137


   Прищеплювати дітям любов до спорту потрібно з дитинства, вважає вчитель фізичної культури КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» старший вчитель, методист, лауреат премії ім. Ю. Федьковича Віктор Петрович КЕФА, який вже 30 років працює на педагогічній ниві.

  

   Народився в селі Шепіт, а в 1973 році пішов до першого класу місцевої школи. Ще змалку в нього проявилася любов до спорту, - це було помітно на уроках фізкультури. Особливо подобалися хлопцеві настільний теніс та волейбол, а взимку - лижі. У цьому напрямку учня підтримував вчитель фізкультури Морський Володимир Костянтинович.

   Протягом навчального періоду Віктор брав активну участь у змаганнях району та області. Після школи - служба в армії, а згодом - вступ до Кам’янець-Подільського інституту на факультет фізкультури. І тут життя юнака було насичене спортивними змаганнями, бо кожен студент прагнув стати справжнім вчителем.

   Після закінчення інституту Віктора направили працювати в Селятинську школу-інтернат, де чоловік трудиться й по нині. Але паралельно з учителюванням Віктор Петрович, як і колись його батько, вступив до Прикарпатського університету на факультет фізичного виховання і сучасного туризму. Входив до складу збірної України з футзалу U-19,U-21, був капітаном команди. Нині педагог захищає честь команди «Ураган» (м. Івано-Франківськ).

   За роки невтомної праці здобув повагу серед колег і вихованців. Разом з учнями святкує перемоги і сумує над невдачами. А між тим влаштовував особисте життя:  з дружиною Анною виховали двох чудових дітей - Яну і Василя.

   У роботі Віктору Петровичу найбільше подобається передавати свої вміння молодому поколінню, прищеплювати їм любов до спорту. Приємно і те, що багато вихованців завдяки вчителю фізкультури присвятили своє життя спорту. «Хочеться, щоб діти любили фізкультуру, адже спорт – це рух, здоров’я. Свого часу я намагався бути схожим на першого вчителя Морського В. К. Як і він колись, намагаюся товаришувати з учнями. Бо потрібно десь пожартувати, а десь і суворішим бути, тоді й поважатимуть, – додає Віктор Кефа. - Загалом робота забирає дуже багато часу, інколи й на сім’ю часу не вистачає, але дружина завжди мене розуміє та підтримує».

   Віктор Петрович дивиться в майбутнє з оптимізмом. Він жодного дня в житті не пожалкував про свій вибір. Каже, якби повернути час назад, то обов’язково пішов би тією самою дорогою. «Немає кращої професії, ніж професія вчителя. Не важливо, який у тебе настрій і які події відбуваються в твоєму житті, на першому місці - спілкування з дітьми.

   Віталій РОГОЗНЯК,

педагог-організатор

КЗ «Галицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет