Місячник благоустрою у Путилі розпочався
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 18-03-2019, 09:22
Переглядів: 116

Щоб забезпечити санітарно-екологічне благополуччя селища, з 12 березня по 27 квітня 2019 року в Путилі буде проводитися весняний місячник санітарної очистки та благоустрою згідно відповідного розпорядження селищного голови.

   Керівники підприємств, установ, організацій, торговельних об’єктів, приватні підприємці барів, магазинів, орендарів та суб’єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності, керівники лісових господарств, розташованих на території селища, всі жителі територіальної громади зобов’язані взяти активну участь в місячнику санітарної очистки та благоустрою селища, постійно утримувати території в належному санітарному стані та щоп’ятниці проводити санітарні дні.

   Нагадуємо, що будуть відбуватися рейди-перевірки щодо виконання прийнятого розпорядження. На громадян, керівників, які допустили порушення Правил благоустрою на території Путили, будуть складатись адмінпротоколи за ст.152 КУпАП. Вони розглядатимуться адмінкомісією при виконкомі селищної ради з накладенням штрафу на громадян у розмірі від 340 до 1360 грн., на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн.

   Іван ПОВІДАШ, 

Путильський селищний голова.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет