Спортивні змагання жіночих команд
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 18-03-2019, 09:26
Переглядів: 91

   8 березня у спортзалі Путильської школи відбувся традиційний волейбольний турнір, присвячений 8 Березню, а також змагання з настільного тенісу. Кращі жіночі команди району та активні спортсменки з задоволенням відзначили  жіночий день у спортивному дусі. 

 

   За результатами попередніх ігор на першу сходинку піднялася команда Путильської гімназії (капітан Оксана Александрюк). Друге місце здобули юні спортсмени Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер Ярослав Крилатий), а третє місце дісталося дружньому колективу під керівництвом Сергія Плегуци з Самакови.

   Переможці отримали перехідний кубок, а призери – спортивні дипломи та медалі відповідного ступеню. Також суддівська колегія визначила та нагородила грамотами кращих гравців – Олександра Прилипчан, Христина Ребенчук (Путильська гімгназія), Олександра Грамажора, Олександра Нікітюк (Путильська школа) та Катерина Лукань та Альона Шміляк з Самакови.

   Другу половину спортивного свята присвятили тенісу. Кращою тенісисткою стала Анастасія Скрипчук з Самакови, ІІ місце отримала Мар’яна Псарюк, ІІІ дісталося Вікторії Малиш, а ІV – за волю до перемоги отримала Евеліна Шпитко.

   Організатори змагань щиро дякують Путильській ДЮСШ та депутату Конятинської ОТГ Олексію Скрипчуку за фінансову підтримку та допомогу у проведенні спортивного дійства.

   Віктор ПСАРЮК,

голова місцевої організації ГО ВФСТ «Колос».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет