Волейбол у Самакові – перемога за молоддю
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 18-03-2019, 09:27
Переглядів: 112

   Спортивне дійство, присвячене Міжнародному дня 8 Березня, відбулося у Самакові минулої неділі. Організував турнір депутат Конятинської ОТГ, лісничий Усть-Путильського лісництва та спортивний активіст району Олексій Скрипчук. 

 

   Дівчата і жінки активно відгукнулися на гарну ініціативу, тож у результаті сформувалися чотири команди – молодь «СМК», старші «Червона рута», команда села Яблуниця «Незабудка» та села Конятин «Асвораль».

   Турнір відбувався у спортивному залі Самаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за що учасники щиро вдячні директору закладу Миколі Танасійовичу Кермачу. А вчитель фізичної культури Яблуницької ЗОШ І-ІІ ступенів Юрій Володимирович Терновий допоміг організувати та провести турнір на високому рівні.

   Жінки вкотре продемонстрували, що вони – кращі в усьому, в тому числі й в спорті. Переможцями стала команда «СМК», учасники якої отримали медалі та перехідний кубок. Друге місце зайняли конятинчанки, а третє – команда «Червона рута». Найкращу гру продемонстрували Альона Шміляк, Уляна Криворучко, Тетяна Гав’юк, Альона Семенюк. За це журі нагородило їх відповідними пам’ятними статуетками.

   Учасники та вболівальники отримали масу позитивних емоцій від гри та спілкування між собою.

   Кор. «Карпат».


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет