Кожен виборець відповідальний за долю країни
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 25-03-2019, 10:21
Переглядів: 81

До виборів залишається декілька днів, а люди ще визначаються

   Кожен українець надіється на кардинальні зміни у державі. Але неприпустимо просто очікувати змін. Ми повинні усвідомлювати, що першим кроком до змін є явка громадян 31 березня на виборчих дільницях.

   Серед виборців Путильщини панують різні настрої. Це засвідчують результати опитування. Так, вони дивляться новини, читають газети, аналізують інформацію, але зосереджені на одному: де заробити грошей, щоб прогодувати сім’ю, сплатити за комунальні послуги і кредити. Роздуми про велику політику не нагодують, але кожен пересічний громадянин безпосередньо причетний до цього процесу. Більшість це розуміють і волевиявлення вважають своїм громадянським обов’язком.


Яких змін очікуєте після виборів?

 

Василь ЯМНІЦЬКИЙ, 28 років, Путила:


-        Хочу, щоб вибори пройшли в один етап на користь кандидата, який зможе змінити нинішню ситуацію в Україні на краще. Хочу, щоб мій син ріс у сильній, могутній та незалежній державі. Мрію бути впевненим у завтрашньому дні. Це тільки мінімум з тих змін, на які сподіваюся після виборів. Надіюсь, що майбутній президент буде чесний і виконуватиме свої обіцянки.


Марія ГОРБАН, 61 рік, Селятин:


-        Я буду йти на вибори, щоб нарешті настав мир у нашій країні. Хочу, щоб усім стало легше жити. Нехай би пенсії хоч трохи підняли, бо маю 6 дітей, 8 онуків і кожному хочу допомогти. А що сьогодні вартує та тисяча гривень? Президент повинен дбати про людей, а не свої статки. Бо як дивлюся телевізор, то аж серце болить від тієї несправедливості. А голосувати буду обов’язково.


Олена ГАСЮК, 24 роки, Киселиці:


-        Вибори - це єдиний демократичний спосіб законної зміни влади в країні, тому участь у них має взяти кожен свідомий українець. Для мене у виборі між кандидатами в президенти основним критерієм є чесність та професійність. Дуже хотілося б, щоб уже в 2019 році зміни в політиці принесли довгоочікуваний мир на нашій українській землі. Сподіваюся, що ми оберемо гідну владу, орієнтовану на потреби людей.


Світлана ЧЕЧУЛ, 40 років, Путила:


-        На вибори буду йти однозначно. Ще не вирішила, за кого голосуватиму. Але обов’язково скористаюся цим правом. У зміни, якщо чесно, не вірю. На всіх попередніх виборах люди так щиро прагнули кращого життя, але з кожним разом стає тяжче. Тому серед кандидатів поки що не бачу достойного керівника держави, який би допоміг людям не словом, а ділом.


За фото бюлетеня загрожує ув’язнення

    Із 44-ох  кандидатів у президенти України 5 осіб відмовилися від участі у виборах на користь інших. Тож учасниками політичних перегонів є 39 претендентів на найвищий державний пост (35 чоловіків і 4 жінки). Це найбільша кількість кандидатів за всю історію виборів. Тому, отримавши на руки бюлетень, не варто поспішати ставити відмітку навпроти знайомого прізвища, адже обираємо не просто президента, а наше майбутнє. Не піддавайтеся нічиєму впливу, зробіть свій власний вибір. 

   Також, згідно законодавства, виборці не мають права фотографуватися у кабінках для таємного голосування чи фотографувати бюлетені. За це передбачена кримінальна відповідальність. "Зйомка і фіксація будь-яким способом результатів волевиявлення є порушенням таємниці голосування. Стаття 159 Кримінального кодексу передбачає, що виборець, який собі це дозволить, може понести покарання до трьох років позбавлення волі", - повідомив радник глави МВС Іван Варченко.

Марина ЮРЧЕНКО.


Джерело http://putyla.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет