ВОЛЕЙБОЛ ІЗ ПЕРЕМОЖНИМ ІМЕНЕМ – ВІКТОР
Добавив:
Коментарів: 0
Добавлено: 20-09-2017, 09:22
Переглядів: 306

 Жахлива трагедія на дорозі обірвала молоде життя Віктора Труфина з Іспаса, вирвала з обіймів сім’ї, родини, з кола друзів і колег, з команди волейболістів району, капітаном якої був. Його життя продовжилось у донечці Ліані, а захоплення спортом – у волейбольних турнірах, які вже вчотирнадцяте на міжобласному рівні проводять в його рідному селі. Цього разу зустрілись чотири команди: Кіцманського району, збірна Вижниччини, «Мрія» (агрохолдингу «Мрія») та ВК «Іспас».

Під час урочистого відкриття їх, а також глядачів, любителів волейболу привітали голова районної ради Михайло Андрюк, в. о. старости Олексій Гордійчук, голови обласної федерації волейболу Іван Васкан та районної – Сергій Гакман. І хоч роки без Віктора десь пригасили біль, та неможливо було не згадати його лідерські якості, уміння згуртовувати, бути поруч під час турнірів і поза рамками змагань. Він зібрав би чималу колекцію медалей, підготував би юну зміну, якби жив…
А так грають за нього і заради світлої пам’яті його односельці, які й вибороли цього разу кубок переможця. На другому місці – збірна нашого району, на третьому – «Мрія». Призерам вручено медалі, грамоти, кубки, а кращим гравцям, якими стали Ян Стрільчук («Мрія»), Юрій Тесліцький (Вижниця), Василь Фуштей (Іспас), Іван Біляр (Кіцмань) – грамоти та іменні кубки. Головним суддею був Олексій Гакман. Змагання відбулись за сприяння райдержадміністрації, районної ради та родини Віктора Труфина. Поруч із гіркими почуттями втрати рідної людини в серці дружини Наталії – вдячність усім, хто пам’ятає Віктора, хто згадує його в молитві і хто готовий разом берегти цю пам’ять крізь роки життя.

Марина КИСИЛИЦЯ.

 

 

 

 Джерело http://vyzhnytsia.rayon.cv.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Особистий кабінет